30.03.2017
Usnesení - odročení dražby číst více
30.03.2017
Usnesení - elektronická dražba číst více
30.03.2017
Opatření obecné povahy číst více
Městský úřad

Oznámení vyplývající ze zákona o Střetu zájmů

Tento dokument je zařazen v kategorii: Samospráva
Oznámení o jiných vykonávaných činnostech, oznámení o majetku nabytém v průběhu výkonu funkce a oznámení o příjmech, datech a závazcích podávaná veřejným funkcionářem podle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů

Oznámení o činnostech, o majetku, o příjmech, darech a závazcích je možno podat dvěma způsoby:

Písemnou formou

• formuláře pro oznámení jsou uloženy na podatelně městského úřadu (Masarykovo náměstí 19). Při vyzvednutí formuláře bude současně vydána obálka s předepsaným textem. Tuto obálku, řádně zalepenou, je možno odeslat přes poštovního doručovatele, případně osobně podat na výše uvedené podatelně, kde je možno vyžádat si potvrzení o převzetí podání. K písemnému podání je také možné využít formulář v pdf formátu, který naleznete na teto stránce. Pokud chcete využít níže uvedený formulář, je potřeba si ho stáhnout, otevřít v programu Acrobat Reader, vytisknout, perem vyplnit, podepsat a přinést na výše uvedenou podatelnu.

Elektronicky

• elektronické podání je možno uskutečnit přes webové rozhraní na které se dostanete po kliknutí na následující odkaz: http://159.kr-zlinsky.cz
  • Toto podání je podmíněno nainstalovaným a funkčním softwarem 602XML Filer. Bez tohoto programu nebude možno elektronické podání uskutečnit. K elektronickému podání si můžete stáhnout níže připojenou příručku.

Přílohy:

Zveřejněno dne: 26.08.2010   Datum poslední aktualizace: 23.04.2014