Zlepši své město

Tento dokument je zařazen v kategorii: Informatika
Nová aplikace pro občany Uherského Hradiště pro hlášení závady či návrhu ke zlepšení

Občané města mají nyní možnost nahlásit závady, nedostatky, poruchy ale i návrhy na vylepšení veřejného prostranství.

Stačí když ve svém webovém prohlížeči vyplní jednoduchý interaktivní formulář na adrese https://hlaseni.tmapserver.cz/#592005.

Po otevření aplikace a zvolení možnosti "Přidat hlášení" lze lokalizovat konkrétní místo, přičemž polohu daného bodu je možno až do odeslání hlášení libovolně měnit.

Ve formuláři se postupně zadá kategorii závady, stručný popis, fotografii místa a e-mail (na který budou zasílány zprávy o průběhu řešení).
Pro úspěšné odeslání je třeba opsat kontrolní kód a stisknout tlačítko "Odeslat".

Vložené hlášení bude v mapě viditelné až po zpracování administrátory aplikace - stálou službou na Městské policii v Uherském Hradišti.

Hlášení prosím využívejte jen na závady a návrhy technického charakteru. Problémy související s dodržováním pořádku a podobné hlaste přímo na městskou policii (telefonní číslo 156).

Upozornění: v zájmu co nejefektivnějšího řešení nahlášených problémů Vás prosíme:
- o přesnou specifikaci požadavku
- v případě hlášení vady na veřejném osvětlení - o uvedení konkrétního čísla sloupu veřejného osvětlení – ZDE.

Dále upozorňujeme, že budou zrušena veškerá hlášení obsahující hanlivé výrazy a neustále se opakující podněty, na které již byla zaslána ze strany města odpověď. Pro lepší komunikaci je vítáno do popisu hlášení uvést pravdivé jméno uživatele, který hlášení vkládá.

Všechna vložená, přijatá, vyřešená, zrušená a právě řešená hlášení si občané mohou zobrazit v aplikaci „Zlepši své město - analýza“, kde si občané zvolí, která hlášení chtějí zobrazit a na základě takto zvolených parametrů se změny promítnou do zobrazené mapy a grafu pod mapou. Do aplikace se lze dostat – ZDE.

Projekt "Společně k udržitelnému rozvoji II" je podpořen z Programu švýcarsko-české spolupráce.

Project "Together to sustainable development II" supported by a grant from Switzerland through the Swiss Contribution to the enlarged European Union.

Zveřejněno dne: 07.09.2015   Datum poslední aktualizace: 01.03.2017
Zodpovědná osoba: Hudec Martin