Městský úřad

Oprava komunikace v ul. 1. Máje

Tento dokument je zařazen v kategorii: DopravaMěsto
V současné době jsou dokončovány práce na opravě komunikace v ul. 1. Máje, která byla spojena s rekonstrukcí chodníku v této lokalitě.

Dokončovací práce budou doprovázet lokální dopravní omezení z důvodu výškové úpravy poklopů kanalizačních šachet, aby bylo dosaženo odpovídající rovinatosti povrchu vozovky.

Z důvodu zajištění životnosti obrusné vrstvy a zabránění zatékání vody do konstrukce komunikace byly na ul. 1. Máje opraveny také příčné trhliny v povrchu vozovky. Oprava trhlin pružnou zálivkou je znatelná nejen vizuálně, ale i pocitově při průjezdu vozidla. Pocitový vjem by však měl být pouze dočasný, než dojde k zaježdění spárovací hmoty.

Děkujeme všem občanům za trpělivost a toleranci při realizované rekonstrukci chodníku a opravách povrchu vozovky v ul. 1. Máje, které nebylo možné zajistit bez dočasného omezení plynulosti dopravy v dotčeném úseku frekventované komunikace.

Zveřejněno dne: 25.11.2015   Datum poslední aktualizace: 07.01.2016
Zodpovědná osoba: Pášma Jan