16.03.2017
Opravy kašny na Masarykově náměstí číst více
ČSÚ - šetření v domácnostech číst více
14.03.2017
Radnice rozdělí další dotace číst více

Blokové čištění 2016

Tento dokument je zařazen v kategorii: DopravaMěsto
V těchto dnech začíná v Uherském Hradišti každoroční blokové čištění ulic po zimním období. Blokové čištění bude prováděno v pracovní dny v období od 16. 3. 2016 nejpozději do 18. 4. 2016 (maximálně 22 pracovních dnů). V případě nepříznivých klimatických podmínek bude termín adekvátně posunut při zachování stanoveného počtu pracovních dnů na zajištění blokového čištění.

Účelem blokového čištění, které začne v těchto dnech (s ohledem na počasí), je důkladný úklid chodníků, vozovek, veřejných prostranství a parkovišť zejména po zimním období. K uvolnění daných prostor, především od parkujících vozidel (po dobu prováděných prací), se při čištění využívá přenosných dopravních značek. Práce začínají ručním předčištěním nejhrubších nečistot u obrubníků, pokračují následným mytím tlakovou vodou a na závěr jsou strojně zameteny.

Stejně jako v předchozích letech začíná blokové čištění v centru města, na postup prací jsou obyvatelé upozorňováni přenosnými značkami, které jsou umísťovány vždy minimálně s týdenním předstihem. Žádáme obyvatele a zejména řidiče o součinnost, aby nedocházelo ke zbytečným problémům se stojícími vozidly, a tím i k prodlení prací.

Harmonogram blokového čištění 2016: ZDE

Zveřejněno dne: 14.03.2016   Datum poslední aktualizace: 16.03.2016