TOP týden v Uherském Hradišti a okolí číst více
Hřbitov v Sadech čekají opravy číst více
Hřiště Pod Lipkami v Sadech je hotové! číst více

Uherské Hradiště s novým průvodcem

Tento dokument je zařazen v kategorii: Cestovní ruchMěsto
Průvodce je řazený do tematických celků, které návštěvníka provedou historickým centrem města i jeho přilehlými částmi a blízkým okolím. Nabídne nespočet sportovních aktivit a míst k relaxaci či odpočinku, pozve na tradiční akce a představí uherskohradišťské "specialitky" nebo nejvýznamnější kulturní instituce. Průvodce je doplněný mapou a seznamem ubytovacích kapacit.

"Pro příznivce moderních technologií obsahuje nový propagační materiál novinku v podobě 10 QR kódů, pomocí kterých se čtenář vlastnící chytrý mobil může prakticky ihned nechat provést městem živým průvodcem ve video spotech," popsal starosta města Uherské Hradiště Stanislav Blaha.

V krátkých videích ukáže průvodce Martin Rezek turistům mnohá zajímavá místa, upozorní na oblíbené akce, přiblíží atmosféru města, provede je po okolí a nabídne i sklenku vína ve vinném sklepě.

Kromě týmu Městského informačního centra se na přípravě průvodce podílela historička Slováckého muzea Blanka Rašticová a Ivan Marek z olomoucké agentury m-ARK.

Nový (video)průvodce Uherským Hradištěm, náhled v pdf. ZDE

na úvodním snímku záběr z natáčení video spotu pro průvodce, autor město Uherské Hradiště

Zveřejněno dne: 26.07.2016   Datum poslední aktualizace: 26.07.2016
Zodpovědná osoba: Pášma Jan