Vynikající pedagogové převzali ocenění číst více
Město si připomene výročí osvobození číst více
Expozice Věznice Uherské Hradiště číst více

Odstávka Aquaparku Uherské Hradiště

Tento dokument je zařazen v kategorii: SportMěsto
Měsíc září zpravidla využívá Aquapark k celkové odstávce vnitřního areálu. Na rozdíl od předchozích let však tato odstávka nebude týdenní, nýbrž tří týdenní, a potrvá od 5. 9. 2016 do 25. 9. 2016. Do neděle 4. září tak pojede Aquapark ve standardním prázdninovém provozu.

Otevírací doba do 4. 9. 2016:

zóny 1 a 2 (8.00 – 21.30 hod.)
zóna 3 (čt - pá 14.00 – 21.30 hod., so - ne 12.00 – 21.30 hod.)
zóna 4 (10.00 – 18.00 hod.)

Provoz letního areálu zůstane za příznivého počasí otevřen do 9. září, a to vždy od 10.00 do 18.00 hodin. Návštěvníkům budou k dispozici víceúčelový, dětský a vyhřívaný bazén pod širým nebem, sociální zázemí, sportoviště a hřiště. Výjimkou budou tobogány, které se díky odstávce uzavřou 5. září. Po tuto dobu bude celodenní vstupné do letního areálu s 30% slevou.

Vnitřní areál se prvním plavcům otevře v pondělí 26. září 2016 v 6.00 hodin ráno. Do té doby a v rámci odstávky bude probíhat obvyklý sanitární úklid veškerých prostor aquaparku, včetně bazénů a tobogánů, čištění filtračních systémů a akumulačních jímek, čištění nosných konstrukcí, výměna žárovek a zářivek nad bazény a pod hladinou bazénů, repase některých čerpadel, ventilů a dalších součástí technologie nebo výmalba interiérů. Budou realizovány drobné opravy na technologiích, provozních souborech i stavebních objektech, které nelze uskutečnit v průběhu celoročního provozu s napuštěnými bazény. Souběžně se však uskuteční rekonstrukce podlah hygienického zázemí zóny 1 a 2 a hygienického zázemí výukového bazénu, která je řešena v rámci uplatněné reklamace vůči dodavateli stavby a která si vyžádá prodloužení doby klasické odstávky právě o dva týdny.

„Zásadní rekonstrukce podlah hygienického zázemí je bohužel neslučitelná s celkovým provozem a vyžaduje úplnou odstávku. Aquapark využije tento prodloužený čas také k realizaci plánovaných úprav, kterými bude např. realizace přípravných prací pro montáž nové vodní atrakce, rekonstrukce výdřevy finské sauny, úprava převlékárny ve wellness, úprava prostoru restaurace a řady dalších akcí. Všechny tyto naplánované práce proběhnou především za účelem zkvalitnění služeb, které určitě veřejnost ocení," sdělil ředitel aquaparku Jiří Durďák.

text a foto: Aquapark Uherské Hradiště

Zveřejněno dne: 15.08.2016   Datum poslední aktualizace: 15.08.2016