Veřejné fórum 2017

Tento dokument je zařazen v kategorii: Územní plánování & strategický rozvoj
Přijměte pozvání na Veřejné fórum, které se uskuteční 31. května ve Velkém sále Reduty od 17,30 hodin.

Uherské Hradiště - Srdce SlováckaMěsto Uherské Hradiště každoročně od roku 2009 pořádá Veřejné fórum o rozvoji města. Doposud bylo v jeho rámci pro veřejnost vyčleněno 10 tematických stolů, od kterých následně po společném hlasování vzešlo tzv. 10 problémů města.

Od letošního roku jsme se rozhodli z důvodu malého prostoru pro diskuzi k mnohých tématům uspořádat tematické fórum, které bude odrážet aktuální situaci a potřeby rozvoje města v dané oblasti. Pro letošní rok bylo vybráno téma životní prostředí.

Program bude rozdělený do tří bloků. První dva bloky proběhnou ve formě krátkých prezentací, po nichž bude následovat prostor pro několik dotazů přítomných, větší část programu bude ovšem věnována 3. bloku (workshop), ve kterém se budete moci aktivně zapojit do tvorby nábřeží Moravy. Výsledek workshopu bude podkladem pro následné zadání urbanistické soutěže.

I.   BLOK   Park Rochus - prezentace realizovaných aktivit

II.  BLOK   Územní studie sídelní zeleně - prezentace nově zpracované studie

III. BLOK   Nábřeží Moravy - workshop pro veřejnost (náměty a podněty)

Přijďte se dozvědět aktuální informace a popř. se zapojit do diskuze.

• PLAKÁT (formát: pdf; velikost: 757 kB)
  • POZVÁNKA (formát: pdf; velikost: 206 kB)

Zveřejněno dne: 23.05.2017   Datum poslední aktualizace: 23.05.2017
Zodpovědná osoba: Gajdošová Miroslava