Sportoviště a dětská hřiště v mapě

Tento dokument je zařazen v kategorii: Životní prostředí
Město Uherské Hradiště zakoupilo nový mapový server

Veřejnosti je přístupný na internetové adrese http://gis.mesto-uh.cz/. Zde v mapovém projektu Sportoviště a dětská hřiště si můžete prohlédnout, kde všude ve městě si mohou hrát děti a kde se dá sportovat. V agendě Pasport sportovišť a dětských hřišť lze pak vyhledávat např. podle druhu sportu, který chcete provozovat.

Ukázka: pasport sportoviště a dětská hřiště

Výsledky vyhledávání se zobrazí do přehledné tabulky, kde si uživatel může prohlédnout kromě jiného i fotografie jednotlivých dětských hřišť či sportovišť.

Součástí agendy je také formulář závad, který slouží veřejnosti k tomu, aby se lidé v případě závady nebo problému mohli obrátit přímo na správce (viz obr. níže).

Ukázka: pasport- závady

Budeme rádi pokud nám na e-mailovou adresu martin.hudec@mesto-uh.cz pošlete vaše připomínky ke kvalitě zveřejněných informací, fotky nebo další nápady. Jsme si vědomi toho, že údaje nejsou kompletní, proto uvítáme jakoukoli vaši aktivitu

Zaměstnanci města Uherské Hradiště
Mgr. Martin Hudec, Mgr. Zuzana Krupičková, Magda Blahová