25.05.2017
Zápis č. 5/2017 MK Štěpnice
Stažení souboru (541,4KB)

Uherské Hradiště - pulsující srdce Slovácka

Tento dokument je zařazen v kategorii: Cestovní ruchMěsto
VIZE MĚSTA PODLE STRATEGICKÉHO PLÁNU ROZVOJE MĚSTA DO ROKU 2020. Uherské Hradiště je dynamicky se rozvíjející město bohaté historie a tradic, ctící odkaz Velké Moravy, dobré víno, folklór i moderní kulturu

Je to krásné čisté město zeleně s mnoha památkami, které využívá všech možností moderního života. Nabízí svým obyvatelům příjemné a zdravé prostředí včetně upravených veřejných prostranství, bezpečí, kvalitní a atraktivní bydlení se širokou škálou služeb a s možností společenských, sportovních a dalších aktivit ve volném čase. Město dbá na zdraví svých obyvatel a spolupracuje při zajištění kvalitní zdravotní a sociální péče.

Město je dopravně dostupné, je správním centrem oblasti a centrem vzdělávání. Je součástí moderní informační společnosti, podporuje různorodé podnikání a široké spektrum pracovních příležitostí. Sídlí zde významné instituce a konají se zde zajímavé kulturní akce širokého dosahu. Je to město, které komunikuje uvnitř i navenek, s partnery v regionu, Evropě i ve světě.

Uherské Hradiště je město, ve kterém je radost žít a které je příjemné a zajímavé navštívit.

Zveřejněno dne: 28.07.2010   Datum poslední aktualizace: 28.07.2010
Zodpovědná osoba: Ujčíková Jitka