25.05.2017
24.05.2017
Zápis č. 5/2017 MK Štěpnice
Stažení souboru (541,4KB)

Sdružení obcí pro rozvoj Baťova kanálu

Tento dokument je zařazen v kategorii: SamosprávaMěsto
Dobrovolný svazek obcí, vznikl v roce 2005 a jeho cílem je obnova a rozvoj historické vodní cesty Baťův kanál na území Zlínského kraje pro účely turistického ruchu. Při realizaci rozvojových aktivit úzce spolupracuje s Odborem strategického rozvoje Krajského úřadu Zlínského kraje

Logo Baťův kanál

Mezi aktivity svazku patří především budování infrastruktury cestovního ruchu jako jsou přístaviště, cyklostezky, kempy a ubytovny, půjčovny lodí, plavidla, navigační a informační systémy a další.

Členskými obcemi jsou:

Uherský Ostroh, Nedakonice, Kostelany nad Moravou, Kunovice, Uherské Hradiště, Staré Město, Huštěnovice, Babice, Spytihněv, Napajedla, Žlutava, Otrokovice, Bělov, Kvasice, Tlumačov, Střížovice, Hulín a Kroměříž.

Více informací o této unikátní technické památce - Baťově kanálu - naleznete na http://www.batacanal.cz.

Zveřejněno dne: 28.07.2010   Datum poslední aktualizace: 08.04.2013
Zodpovědná osoba: Ujčíková Jitka