Informace
Město podporuje

Dny evropského dědictví

 

Mapy.cz v mobilu

 

Volná parkovací místa

Kvalita ovzduší ve městě

   

Přehled vyřízených žádostí o ŘP

Tento dokument je zařazen v kategorii: DopravaStátní správa
Informace oddělení evidence řidičských oprávnění a autoškol - Zde naleznete informace o vyřízených žádostech o řidičský průkaz

Vzhledem k tomu, že řidičský průkaz dle EU je vydáván centrálně ve Státní tiskárně cenin Praha, a není možno jej získat přímo na přepážce jako dříve, dozvíte se na této stránce, zda je již vaše žádost o řidičský průkaz vyřízena. Výchozím údajem pro požadovanou informaci je datum podání Vaší žádosti na přepážce oddělení registru řidičů a vozidel odboru dopravních a správních agend MěÚ Uherské Hradiště.

 

Zjistíte-li na této stránce, že je Vaše žádost vyřízena, můžete si svůj řidičský průkaz vyzvednout v úřední hodiny na uvedené přepážce odboru dopravních a správních agend MěÚ Uherské Hradiště, ul. Revoluční 1023.

 

Úřední hodiny oddělení registru řidičů a vozidel:

  • pondělí:  8 - 17 hodin
  • středa:   8 - 17 hodin
  • pátek:    8 - 12 hodin

Žádosti podané do 18.4.2017(včetně)JSOU PŘIPRAVENY K PŘEDÁNÍ. 

(Žádosti podané po tomto datu zatím nejsou vyřízeny.)

 

Rezervovat si termín převzetí můžete zde.

 

Upozorňujeme občany, že řidičský průkaz je v souladu s § 110, odst. 5 zákona 361/2000 Sb. v platném znění, nutno vyzvednout osobně nebo prostřednictvím zmocněné osoby na základě úředně ověřené plné moci. Dle § 111, odst. 6 zákona č. 361/2000 Sb. v platném znění je nutno mezinárodní řidičský průkaz VYZVEDNOUT OSOBNĚ!

Zveřejněno dne: 30.01.2015   Datum poslední aktualizace: 25.04.2017
Zodpovědná osoba: Tvrdoň Antonín