Oznámení občanům – započetí stavebních prací - Chodník v ulici Solná cesta

pohled na ulici Solná cesta

Vážení občané, oznamujeme Vám, že v nejbližších dnech dojde k předání staveniště akce: „Chodník v ul. Solná cesta Uherské Hradiště – Sady, 2. etapa“ mezi městem Uherské Hradiště a vybraným zhotovitelem, kterým je společnost PORR a.s.

Před fyzickým zahájením stavebních prací je třeba ze strany zhotovitele splnit administrativní závazky plynoucí z uzavřené smlouvy o dílo. Jedná se o záležitosti jako jsou zábory pozemků, uzavření smluvních vztahů s vlastníkem komunikace a další administrativní závazky.

Začátek úseku je od staničení 0,883 00 km po konec katastrálního území Sady / začátek katastrálního území Vésky.

Součástí stavby je rekonstrukce a rozšíření chodníků na šířku 1,5 m v průchozím profilu, úprava komunikace III/05 014 na šířku 6,0 m mezi obrubami, vytvoření míst pro přecházení, rekonstrukce propustku, rekonstrukce a posunutí oboustranných autobusových zastávek včetně jejich osvětlení, veřejné osvětlení a metropolitní síť.

Stavební práce budou prováděny po úsecích po dobu 180 kalendářních dnů.

Stavba bude spolufinancována z Integrovaného regionálního operačního programu.

Prosím věnujte zvýšenou pozornost dopravnímu značení a informačním tabulkám umístěným v rámci stavby.

Žádáme Vás tímto o strpění nezbytných omezení, která v souvislosti s prováděním stavby vzniknou.

Zveřejněno dne: 16. červenec 2024. Aktualizováno: 16. červenec 2024

Kontakty na odpovědnou osobu

Odbor investic

Oddělení přípravy a realizace staveb