Vážany

Obec má územní plán zpracovaný podle zákona č. 183/2006 Sb. (stavební zákon). Dokumentace je v této podobě aktuální a platná.

Do dokumentace územního plánu je možno nahlížet u příslušné obce, příslušného stavebního úřadu, úřadu územního plánování (MěÚ Uherské Hradiště) a Krajského úřadu Zlínského Kraje. Do zpracovaných územních studií je možno nahlížet u příslušné obce, příslušného stavebního úřadu a u úřadu územního plánování (MěÚ Uherské Hradiště).

Záznamy o účinnosti

Oznámení o zveřejnění údajů

Územní plán Vážany (účinný od 06.07.2024)

Zastupitelstvo obce Vážany vydalo dne 18.06.2024 usnesením č. 3 nový Územní plán Vážany. K nabytí účinnosti nového územního plánu došlo dne 06.07.2024.

Opatření obecné povahy

Územní plán Vážany

Textová část (Příloha č. 1)
Grafická část (Příloha č. 2)

Odůvodnění Územního plánu Vážany

Textová část (Příloha č. 3)
Grafická část (Příloha č. 4)

Veřejná vyhláška

Územní plán Vážany (účinný od 21.02.2014 do 05.07.2024)

Územní studie

Územní studie Vážany - ÚS 1

Územní studie řeší navrženou zastavitelnou plochu pro bydlení individuální (BI) 42 a širší souvislosti veřejné infrastruktury pro obsluhu této plochy. Závěrem studie je konstatování, že řešené území není možné v daných podmínkách zastavět. Datum zaevidování územní studie: 17.07.2020.

Územní studie byla z důvodu neaktuálnosti vypuštěna z evidence územně plánovací činnosti k datu nabytí účinnosti nového Územního plánu Vážany.

Zpráva o uplatňování územního plánu

Vybrané výkresy ÚP na portálu JUAP Zlínského kraje

Zveřejněno dne: 13. září 2023. Aktualizováno: 11. červenec 2024

Kontakty na odpovědnou osobu